Legendární americká kosmetika Revlon – ikonická i trendy

7. 4. 2017

Věhlasný make-up Colorstay, ikonický lak na nehty Nail Enamel či proslulá rtěnka Super Lustrous Lipstick – to všechno jsou produkty, jimiž Revlon ohromil svět, a jejich sláva neutichá ani po letech.

Zvolte lásku

Už když bratři Charles a Josef Revsonovi Revlon v roce 1932 zakládali, bylo jejich záměrem stvořit značku, jež ovlivní způsob, kterým ženy vnímají samy sebe. V jejich odkazu Revlon pokračuje dodnes. Prostřednictvím kampaně CHOOSE LOVE, jejíž tváří je nově zpěvačka a módní ikona Gwen Stefani, vyzývá ženy k tomu, aby věřily v lásku, a chopily se příležitostí, které přináší každý nový den.

Americká legenda

Pro své ikonické produkty si Revlon získal přízeň milionů žen po celém světě. Velké oblibě se těší především řada Colorstay, která patří k nejprodávanějším liniím dlouhotrvajících produktů v USA. V ní můžeme najít například make-up Colorstay ve dvou variantách pro normální až suchou a smíšenou a mastnou pleť, tekutý korektor, kompaktní pudr, oční stíny a linky i laky na nehty. K celosvětově oblíbeným produktů pak patří také hydratační rtěnka Super Lustrous, která nabízí širokou škálu odstínů a navíc chrání a pečuje o jemnou pokožku rtů.

Na vlně trendů

Po mnoho let oblíbené produkty Revlon doplňují také horké novinky, které se inspirovaly nejnovějšími trendy ze světa kosmetiky. Hitem poslední doby se tak staly matné barvy na rty Revlon Ultra HD Matte Lipcolor, jež si získaly přízeň díky svému sametovému finiši i neodolatelné vůni vanilky a manga. Kouzlo konturování a rozjasňování obličeje pak můžete objevit s novým make-upem v tyčince Revlon Insta-Fix, tvářenkou Insta-Blush i rozjasňující paletkou Highlighting Palette.

 
Maminka
Maminka
Psychologie
Revlon
Lmc
CA
Euro Guidance
Alza
Office
Organic Beauty
Dercos
Vichys