Redaktorka Míša si může dovolit se v práci odvázat

13. 10. 2016

Do práce se po rodičovské dovolené před pár měsíci vrátila také redaktorka Maminky Míša Čentešová, která má doma dvouletého raubíře Rufina. Aby v tom naše čtenářky nebyly samy, zapojila se i ona do proměny, která spočívala v úpravě střihu a barvy vlasů, líčení a vybrání vhodného oblečení do práce. O líčení se postarala vizážistka z Yves Rocher, nový účes je dílem kadeřníků z Eco Sallonu Rolland a outfit pochází z nové kolekce F&F.

Třicetiletá Míša pracuje jako redaktorka časopisu Maminka, proto si může dovolit experimentovat s barvou vlasů a co se týče oblečení, tak se také nemusí držet zpátky.

Přece jen je práce redaktorky kreativní, a tak se může narozdíl od jiných profesí více odvázat.

„Do práce jsem se vracela po dvou letech a na tuto proměnu jsem se těšila, protože jsem se chtěla především dobře cítit. Byla jsem překvapena, že mi mou dosavadní barvu nepřebavili, jak jsem očekávala, ale dokonce ji zvýraznili. Navíc jsem ocenila i kosmetiku Yves Rocher, která je rostlinná a vyhovuje i mé citlivé pleti,“ říká naše kolegyně.

Podle vlastních slov je s proměnou spokojená. Nejvíce ji však ocenil její dvouletý syn Rufin.

Vizážistka z Yves Rocher u Michaely zvýraznila především rty, jinak se snažila použít jemné denní líčení, které zvládne sama. Co se týče oblečení, tak ji stylistka vybrala tmavou sukni a košili, které užije na běžné nošení. Ovšem aby nepůsobila moc usedle, tak vše doplnila tmavým „bombrem“ s výraznými nášivkami v odstínu jejích vlasů. Právě tato bunda z nové kolekce F&F je hitem letošního podzimu.

Jak celá proměna probíhala, se můžete podívat v následujícím videu.

 
Maminka
Maminka
Psychologie
Revlon
Lmc
CA
Euro Guidance
Alza
Office
Organic Beauty
Dercos
Vichys