Maminka Lída si chtěla proměnou zvednout sebevědomí

19. 10. 2016

Ludmila Sedláčková z Jablonce nad Nisou je maminkou dvou dětí, která se chystá po pěti letech do práce. Protože její sebevědomí během doby, kdy byla s dětmi doma, utrpělo, rozhodla se, že se přihlásí do naší proměny. O líčení maminky se postarala vizážistka z Yves Rocher, nový účes je dílem kadeřníků z Eco Sallonu Rolland a outfit pochází z nové kolekce F&F.

Mamince Ludmile je 26 let a společně s manželem vychovává skoro pětiletou Amálku a dvouletého Matyáška. „Poprvé jsem otěhotněla ve dvaceti letech. Do té doby jsem byla štíhlá a myslím, že i docela pěkná holka. Při prvním těhotenství jsem přibrala dvacet kilo a po porodu mi zůstalo pět kilo navíc. Než jsem se ovšem dostala do formy, otěhotněla jsem znovu. Také při druhém těhotenství jsem přibrala dvacet kilo, ale tentokrát mi nezůstalo pět kilo, ale rovných jedenáct. Celkem jsem tedy přibrala šestnáct kilo. Z velikosti XS - S jsem se dostala na velikost XL. K tomu se přidaly problémy s pletí. Ani za tak dlouhou dobu jsem si nezvykla na to, že jsem „tlustá“, neumím se oblékat a ve všem se cítím obrovská. Pár pokusů o zhubnutí bylo, ale vše bohužel bez úspěchu, z části za to mohly i zdravotní důvody. Cítím se velmi nejistá a mé sebevědomí je v mínusových hodnotách. Do práce se chystám hned na začátku nového roku. Nyní mám před sebou tedy hledání nového zaměstnání. Ráda bych si nechala poradit v líčení i oblékání,“ vyjmenovává mladá maminka Lída důvody, proč se rozhodla přihlásit do proměny.

Lída změnou účesu zkrásněla

Ludmila měla před proměnou hezkou blonďatou barvu vlasů, kadeřníci z Eco Salonu Rolland jí však odstín změnili, aby působila svěžejším dojmem. To navíc ještě umocnili výraznějším prostříháním a změnou délky vlasů. Líčení zvolila vizážistka Zuzka Karbanová z Yves Rocher výraznější. Červené šaty z kolekce F&F jí navíc v kombinaci s rudou rtěnkou sedly a z šedé myšky se Ludmila proměnila v ženu vamp.

„Z proměny jsem nadšená a myslím, že se velmi povedla,“ dodává šestadvacetiletá maminka.

Podívejte se na video, jak celá proměna probíhala.

 
Maminka
Maminka
Psychologie
Revlon
Lmc
CA
Euro Guidance
Alza
Office
Organic Beauty
Dercos
Vichys