Maminka Andrea se vrací do práce po dvou letech

19. 10. 2016

Jednou z maminek, která se přihlásila do naší proměna byla Andrea Počárovská. Zaujal nás její životní příběh. Do práce totiž nastupuje po necelých dvou letech, jelikož zůstala s dcerkou sama. O líčení se postarala vizážistka z Yves Rocher, nový účes je dílem kadeřníků z Eco Sallonu Rolland a outfit pochází z nové kolekce F&F.

Sympatické mamince téměř dvouletého holčičky Valinky je 37 let. A proč se přihlásila do proměny? „Jelikož jsem ukončila vztah s partnerem, musím pro nás zajistit bydlení a vše ostatní, co je k životu potřebné, tak se musím do zaměstnání vrátit již nyní. Proměna je tedy pro mě takovým hezkým startem do nové, i když ne úplně snadné etapy,“ říká maminka Andrea.

Vlasy nebudeme zkracovat

Kadeřník z Eco Salonu Rolland, kde celá proměna probíhala, hned na začátku řekl, že vlasy jen zastřihne, ale délku zanechá. Andrea má totiž krásné vlasy, a tak by byla škoda se jich zbavovat. I přestože vlasy kadeřnický tým jen lehce zkrátil, probarvil a upravil, tak celý tento proces trval neuvěřitelných pět hodin.

Stylistka Andree vybrala ležérní rolák a rifle z kolekce F&F. Původně jí chtěla přidat k podtržení celého stylu i vyšívanou bundu, ale tu Andrea se smíchem odmítla. Jako manažerka si totiž nedokázala představit, že by dorazila do práce ve výstřední bundě typu bomber. F&F nabízí také široký sortiment dětského oblečení od miminek až po školáky, proto jsme se stejnou značkou sladili i dcerku Valinku.

Andrea je krásná žena, proto s ní ani vizážistka Zuzka Karbanová z Yves Rocher neměla mnoho práce. Na rozdíl od většiny proměn, kde je make-up hodně výrazný, vsadila naše vizážistka na přirozenost. Přece jen málokterá žena se do práce výrazně líčí. O to víc, když jde o maminku malé holčičky, která nemá po ránu času nazbyt.

„S proměnou jsem spokojená, moc se mi líbí vlasy, které jsem nikdy předtím neměla barvené. Opravdu se celá proměna povedla. Jsem ráda, že to nebylo nic razantního, v čem bych se třeba necítila dobře. Z toho jsem měla trochu strach, ale naštěstí neoprávněný,“ dodává Andrea.

Podívejte se na video z proměny:

 
Maminka
Maminka
Psychologie
Revlon
Lmc
CA
Euro Guidance
Alza
Office
Organic Beauty
Dercos
Vichys